Spedycja krajowa

malcon.com.pl
Zapezpieczanie, śrutowanie
http://malcon.com.pl/

Spedycja krajowa stanowi jedno z głównych pól działalności firmy Adzio. Naszą działalność opieramy na specjalistycznej wiedzy oraz ogromnym, zdobywanym rzez ponad 20 lat pracy doświadczeniu, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że jakość świadczonych przez nas usług stoi zawsze na najwyższym poziomie. Profil naszej działalności to transport drogowy oraz spedycja ładunków całopojazdowych oraz drobnicowych (spedycja krajowa i zagraniczna). Wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom naszych Klientów, w ramach oferty, dopasowujemy rodzaj i wielkość środka transportu do wymagań Klienta, służąc przy tym fachowym doradztwem w zakresie transportu i logistyki. Zarówno nasza spedycja krajowa, jak i ta zagraniczna podlegają monitoringowi przewozów, co jest gwarancją pełnego bezpieczeństwa.

Naszą kompleksową ofertę przygotowaliśmy z myślą zarówno o Klientach indywidualnych, jak i o dużych przedsiębiorstwach. Zamówienie usługi za naszym pośrednictwem trwa zaledwie kilka minut, zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jak cenną wartością dla naszych Klientów jest czas. Nasza spedycja krajowa jest realizowana w oparciu o nowoczesny i zróżnicowany tabor. W ofercie posiadamy samochody dostawcze, chłodnicze, ciężarowe oraz zestawy w wersji ciągnik+naczepa, 33 paletowe, czy firanki.

metalizowanie stali
Malowanie konstrukcji stalowych
http://malcon.com.pl/metalizacja/

Spedycja krajowa i międzynarodowa w Adzio to gwarancja najwyższego poziomu świadczonych usług, kompetencji popartej odpowiednimi licencjami i certyfikatami oraz indywidualnego podejścia do każdego Klienta. Zapraszamy do współpracy!

Nowości/Wydarzenia

Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy nową propozycję współpracy!

Firma "Adzio" nawiąże współpracę z indywidualnymi Klientami jak również Firmami na wyłączność wykonywania usług transportowych.

W zamian oferujemy: konkurencyjne ceny, solidność, rzetelność, punktualność dostaw.

 

czytaj więcej...
Spedycja krajowa | Usługi transportowe Warszawa | Spedycja ładunków całopojazdowych
Transport drogowy | Usługi spedycyjno-transportowe
Copyright © 2008 NetArt