Spedycja ładunków całopojazdowych

metalizowanie stali
Malowanie konstrukcji stalowych
http://malcon.com.pl/metalizacja/

Spedycja ładunków całopojazdowych stanowi jedno z głównych pól działalności marki Adzio. W naszej gestii pozostaje także transport drogowy oraz spedycja materiałów drobnicowych. Jesteśmy firmą, która działa na polskim rynku już od ponad 20 lat, a w związku z tym spedycja ładunków całopojazdowych jest zagadnieniem opanowanym przez naszą ekipę do perfekcji. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą oraz zdobywanym przez lata doświadczeniem, mogą więc mieć Państwo pewność, że realizowana za naszym pośrednictwem spedycja ładunków całopojazdowych jest dopracowana w najmniejszych szczegółach. Samo zamówienie usługi w naszej firmie trwa zaledwie kilka minut. Nie zabieramy Państwu cennego czasu, przejmując jednocześnie nadzór nad wszystkimi aspektami projektu.

Spedycja ładunków całopojazdowych w Adzio przebiega sprawnie i bez zastrzeżeń, między innymi za pośrednictwem nowoczesnej, efektywnej i bezawaryjnej floty samochodowej. Dysponujemy aktualnie samochodami dostawczymi, chłodniczymi, ciężarowymi oraz zestawami, na które składa się między innymi ciągnik+naczepa. Nasza spedycja ładunków całopojazdowych to profesjonalizm w każdym calu. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję na szybką, sprawną i korzystną finansowo realizację powierzonego nam zlecenia. Zapraszamy!

Nowości/Wydarzenia

Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy nową propozycję współpracy!

Firma "Adzio" nawiąże współpracę z indywidualnymi Klientami jak również Firmami na wyłączność wykonywania usług transportowych.

W zamian oferujemy: konkurencyjne ceny, solidność, rzetelność, punktualność dostaw.

 

malcon.com.pl
Zapezpieczanie, śrutowanie
http://malcon.com.pl/

czytaj więcej...

Spedycja krajowa | Usługi transportowe Warszawa | Spedycja ładunków całopojazdowych
Transport drogowy | Usługi spedycyjno-transportowe
Copyright © 2008 NetArt