Transport drogowy

Transport drogowy i wszelkie realizacje z nim związane są domeną firmy Adzio. Nasza marka istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat. Tak długi okres działalności świadczy o naszych kompetencjach, które przekładają się na zaufanie Klientów korzystających z naszych usług. Nasza oferta opierająca się o transport drogowy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i dużych przedsiębiorstw.

metalizowanie stali
Malowanie konstrukcji stalowych
http://malcon.com.pl/metalizacja/

Naszym atutem jest wielkie, zdobywane przez lata pracy doświadczenie. Dysponujemy też specjalistyczną wiedzą popartą odpowiednimi licencjami oraz certyfikatami. Wszystko to sprawia, że transport drogowy realizowany za naszym pośrednictwem cechuje się pełnym profesjonalizmem. Nasza standardowa oferta jest wyjściem naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów. Są to kompleksowe rozwiązania bazujące na usługach spedycyjno - transportowych, dopasowywaniu rodzaju i wielkości środka transportu do wymagań Klienta, doradztwie w zakresie transportu i logistyki oraz monitorowaniu przewozów. Nasz transport drogowy wiąże się bezpośrednio z nowoczesną i niezawodną flotą samochodową. Dysponujemy samochodami dostawczymi, chłodniczymi, ciężarowymi, oraz zestawami (np. ciągnik wraz z naczepą).

Adzio gwarantuje Państwu transport drogowy na najwyższym poziomie. Wysokie kompetencje, szybkość oraz indywidualne podejście do każdego Klienta to tylko przykład naszych licznych atutów. Zapraszamy do grona naszych zadowolonych Klientów!

Nowości/Wydarzenia

Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy nową propozycję współpracy!

Firma "Adzio" nawiąże współpracę z indywidualnymi Klientami jak również Firmami na wyłączność wykonywania usług transportowych.

W zamian oferujemy: konkurencyjne ceny, solidność, rzetelność, punktualność dostaw.

 

malcon.com.pl
Zapezpieczanie, śrutowanie
http://malcon.com.pl/

czytaj więcej...
Spedycja krajowa | Usługi transportowe Warszawa | Spedycja ładunków całopojazdowych
Transport drogowy | Usługi spedycyjno-transportowe
Copyright © 2008 NetArt