Usługi spedycyjno - transportowe

Usługi spedycyjno - transportowe stanowią główny trzon działalności marki Adzio. Działamy na tym polu od ponad 20 lat, tak więc doświadczenie jakim dysponujemy w tym zakresie jest ogromne. Dbamy o to, by świadczone przez nas usługi spedycyjno - transportowe stały zawsze na najwyższym poziomie. Podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta, zależy nam bowiem na tym, by sprostać Państwa oczekiwaniom i wymaganiom.

metalizowanie stali
Malowanie konstrukcji stalowych
http://malcon.com.pl/metalizacja/

Usługi spedycyjno - transportowe w Adzio są skierowane zarówno do Klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw. Każde zlecenie traktujemy z należytą uwagą, dopracowując wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Nasze usługi spedycyjno - transportowe cechuje pełen profesjonalizm, dzięki któremu od lat realizujemy zamówienia dla największych firm na rynku krajowym i zagranicznym. Nasze atuty to nie tylko doświadczenie i specjalistyczna wiedza poparta licencjami i certyfikatami zawodowymi, ale także nowoczesne i zróżnicowane zaplecze transportowe w postaci samochodów dostawczych, chłodniczych, ciężarowych, czy zestawów (np. ciągnik+naczepa).

malcon.com.pl
Zapezpieczanie, śrutowanie
http://malcon.com.pl/

Usługi spedycyjno - transportowe w naszej firmie to gwarancja bezpieczeństwa, jakości i korzystnych cen. Zawsze perfekcyjnie wywiązujemy się zarówno z terminów, jak i powierzonych nam zadań. Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe znajdą Państwo na głównej stronie serwisu Adzio. Zapraszamy do współpracy!

Nowości/Wydarzenia

Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy nową propozycję współpracy!

Firma "Adzio" nawiąże współpracę z indywidualnymi Klientami jak również Firmami na wyłączność wykonywania usług transportowych.

W zamian oferujemy: konkurencyjne ceny, solidność, rzetelność, punktualność dostaw.

 

czytaj więcej...
Spedycja krajowa | Usługi transportowe Warszawa | Spedycja ładunków całopojazdowych
Transport drogowy | Usługi spedycyjno-transportowe
Copyright © 2008 NetArt