Usługi transportowe Warszawa

malcon.com.pl
Zapezpieczanie, śrutowanie
http://malcon.com.pl/

Firma transportowo - spedycyjna Adzio świadczy usługi transportowe Warszawa na najwyższym poziomie. Na rynku działamy już od ponad 20 lat, dysponujemy więc wielkim, zdobywanym w tym czasie doświadczeniem. Naszym atutem jest także specjalistyczna wiedza, dzięki której mogą mieć Państwo pewność, że usługi transportowe Warszawa zostaną zrealizowane w pełni profesjonalnie i perfekcyjnie.

Usługi transportowe Warszawa w Adzio to rozbudowane i nowoczesne zaplecze techniczne i samochodowe. Dysponujemy taborem, na który składają się samochody dostawcze, chłodnicze, ciężarowe oraz zestawy ciągnik+naczepa, 33 paletowe oraz firanki. Realizując usługi transportowe Warszawa współpracujemy z licznymi wytwórcami z całej Europy. Nasza kompleksowa oferta oprócz usług transportowo - spedycyjnych przewiduje także dopasowywanie rodzaju i wielkości środka transportu do wymagań Klienta, doradztwo w zakresie transportu i logistyki oraz monitorowanie przewozów.

metalizowanie stali
Malowanie konstrukcji stalowych
http://malcon.com.pl/metalizacja/

Staramy się zawsze sprostać Państwa wymaganiom i oczekiwaniom. Podchodzimy przy tym indywidualnie do każdego Klienta, dlatego usługi transportowe Warszawa są dostosowane do osobistych potrzeb oraz preferencji zainteresowanego. Zapraszamy do współpracy!

Nowości/Wydarzenia

Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy nową propozycję współpracy!

Firma "Adzio" nawiąże współpracę z indywidualnymi Klientami jak również Firmami na wyłączność wykonywania usług transportowych.

W zamian oferujemy: konkurencyjne ceny, solidność, rzetelność, punktualność dostaw.

 

czytaj więcej...
Spedycja krajowa | Usługi transportowe Warszawa | Spedycja ładunków całopojazdowych
Transport drogowy | Usługi spedycyjno-transportowe
Copyright © 2008 NetArt